Schøyen, Carl(1848-1875)
Lom stavkirke ved Ottaelven 1873
Olje på lerret
36x55
Signert og datert nede t.h.: C Schöyen 73.
Påtegnet med tittel på lapp på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00
Tilslag NOK 11 500