Kunst på papir mm

Auksjon tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler 1. desember - 10. desember

Schøyen, Carl (1848-1875)
Lom stavkirke ved Ottaelven 1873

Olje på lerret
36x55
Signert og datert nede t.h.: C Schöyen 73.

Påtegnet med tittel på lapp på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 11 500