Auksjon tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00
Schøyen, Carl(1848-1875)
Lom stavkirke ved Ottaelven 1873

Olje på lerret
36x55
Signert og datert nede t.h.: C Schöyen 73.

Påtegnet med tittel på lapp på baksiden, på blindrammen.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Tilslag NOK 11 500