Munthe, Gerhard(1849-1929)
Kjøring på isen 1883
Olje på mahogniplate
20,5x26,5
Signert og datert nede t.h.: G. Munthe. 1883.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00
Tilslag NOK 11 500
Olje på mahogniplate
20,5x26,5
Vurdering