Kunst på papir mm

Auksjon tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler 1. desember - 10. desember

Munthe, Gerhard (1849-1929)
Kjøring på isen 1883

Olje på mahogniplate
20,5x26,5
Signert og datert nede t.h.: G. Munthe. 1883.

Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 11 500