Kunst på papir mm

Auksjon tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler 1. desember - 10. desember

Oesterley, Carl (1839-1930)
Veblungsnes i Romsdalen 1885

Olje på lerret
45x70
Signert og datert nede t.v.: C. Oesterley. jr. 1885.

Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "C Oesterley Veblungsnaes Romsdalen Norwegen".

Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 12 000