Auksjon tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00
Stenersen, Gudmund(1863-1934)
Gjødslet mark

Olje på lerret
28x42,5
Signert nede t.v.: G Stenersen

Signert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden, på blindrammen.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00