Stenersen, Gudmund(1863-1934)
Gjødslet mark
Olje på lerret
28x42,5
Signert nede t.v.: G Stenersen
Signert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00