Askevold, Anders(1834-1900)
Høystakker 1863
Olje på plate
34x42,5
Signert og datert nede t.h.: A: Askevold 1863.
Påtegnet av kunstneren samme sted, ved signaturen: "Souvenir à mon ami J. Bennetter".
Vurdering
Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00
Tilslag NOK 18 000