Kunst på papir mm

Auksjon tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler 1. desember - 10. desember

Askevold, Anders (1834-1900)
Høystakker 1863

Olje på plate
34x42,5
Signert og datert nede t.h.: A: Askevold 1863.

Påtegnet av kunstneren samme sted, ved signaturen: "Souvenir à mon ami J. Bennetter".

Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 18 000