Kunst på papir mm

Auksjon tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler 1. desember - 10. desember

Askevold, Anders (1834-1900)
Strandparti med kampesteiner, Askevold 1869

Olje på plate
37x56
Signert og datert nede t.v.: A: Askevold. 7 d. Oct. 1869.

Påtegnet på baksiden av rammen: "Fra Askvoll Utsikt mot Olsetlandet og Prestøya".

Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Vurdering
NOK 10 000–12 000

Tilslag NOK 10 000