Askevold, Anders(1834-1900)
Strandparti med kampesteiner, Askevold 1869
Olje på plate
37x56
Signert og datert nede t.v.: A: Askevold. 7 d. Oct. 1869.
Påtegnet på baksiden av rammen: "Fra Askvoll Utsikt mot Olsetlandet og Prestøya".
Vurdering
NOK 10 000–12 000
Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00
Tilslag NOK 10 000