Auksjon tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00
Askevold, Anders(1834-1900)
Strandparti med kampesteiner, Askevold 1869

Olje på plate
37x56
Signert og datert nede t.v.: A: Askevold. 7 d. Oct. 1869.

Påtegnet på baksiden av rammen: "Fra Askvoll Utsikt mot Olsetlandet og Prestøya".

Vurdering
NOK 10 000–12 000

Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Tilslag NOK 10 000