Auksjon tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00
Askevold, Anders(1834-1900)
Angivelig selvportrett 1875

Blandingsteknikk
27,5x21,5
Signert og datert på midten t.h.: A: Askevold 1875

Vurdering

Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00