Kunst på papir mm

Auksjon tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler 1. desember - 10. desember

Askevold, Anders (1834-1900)
Angivelig selvportrett 1875

Blandingsteknikk
27,5x21,5
Signert og datert på midten t.h.: A: Askevold 1875

Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Vurdering