Auksjon tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00
Askevold, Anders(1834-1900)
Ku med kalv 1879

Olje på lerret
41x51
Signert og datert nede t.h.: A: Askevold. 1879.

Vurdering
NOK 30 000

Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00