Kunst på papir mm

Auksjon tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler 1. desember - 10. desember

Askevold, Anders (1834-1900)
Ku med kalv 1879

Olje på lerret
41x51
Signert og datert nede t.h.: A: Askevold. 1879.

Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Vurdering
NOK 30 000