Kunst på papir mm

Auksjon tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler 1. desember - 10. desember

Kaarbø, Ragnhild (1889-1949)
Gjerde og hus

Olje på lerret
46,5x53
Signert nede t.h.: R Kaarbö

Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 12 000