Krohg, Per(1889-1965)
Portrett av Guy
Olje på plate
11x10
Signert nede t.h.: Per Krohg
Kunstnerforbundet 1952, kat.nr. 175.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00
Tilslag NOK 12 000
Olje på plate
11x10
Signert nede t.h.: Per Krohg
Vurdering