Auksjon tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00
Kaarbø, Ragnhild(1889-1949)
Fra Frankrike

Olje på plate
41x32,5
Signert nede t.h.: R. Kaarbø

Vurdering

Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Tilslag NOK 12 000