Nettauksjonen avsluttes tirsdag 10 desember kl. 20:00
Kunst på papir mm

Auksjon tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler 1. desember - 10. desember

Kaarbø, Ragnhild (1889-1949)
Fra Frankrike

Olje på plate
41x32,5
Signert nede t.h.: R. Kaarbø

Kommer for salg tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00