Kaarbø, Ragnhild(1889-1949)
Fra Frankrike
Olje på plate
41x32,5
Signert nede t.h.: R. Kaarbø
Vurdering
Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00
Tilslag NOK 12 000
Olje på plate
41x32,5
Signert nede t.h.: R. Kaarbø
Vurdering