Kunst på papir mm

Auksjon tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler 1. desember - 10. desember

Jorde, Lars (1865-1939)
Alf Lundebys hus

Olje på lerret, oppklebet på plate
40,5x46
Signert, datert og påtegnet med dedikasjon nede t.h.: Til Per fra Lars Jorde 1916

Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 15 000