Jorde, Lars(1865-1939)
Alf Lundebys hus
Olje på lerret, oppklebet på plate
40,5x46
Signert, datert og påtegnet med dedikasjon nede t.h.: Til Per fra Lars Jorde 1916
Vurdering
Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00
Tilslag NOK 15 000