Kunst på papir mm

Auksjon tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler 1. desember - 10. desember

Sørensen, Henrik (1882-1962)
Fra Holmsbu 1933

Olje på plate
46x54
Signert og datert nede t.h.: HS 33

Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 6 000