Sørensen, Henrik(1882-1962)
Fra Holmsbu 1933
Olje på plate
46x54
Signert og datert nede t.h.: HS 33
Vurdering
Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00
Tilslag NOK 6 000
Olje på plate
46x54
Vurdering