Auksjon tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00
Sørensen, Henrik(1882-1962)
Fra Holmsbu 1933

Olje på plate
46x54
Signert og datert nede t.h.: HS 33

Vurdering

Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Tilslag NOK 6 000