Auksjon tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00
Torsteinson, Torstein(1876-1966)
Høner i kamp

Olje på plate
38x46
Signert på baksiden av platen: Torsteinson

Vurdering
NOK 3 000–4 000

Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Tilslag NOK 2 000