Kunst på papir mm

Auksjon tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler 1. desember - 10. desember

Torsteinson, Torstein (1876-1966)
Høner i kamp

Olje på plate
38x46
Signert på baksiden av platen: Torsteinson

Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Vurdering
NOK 3 000–4 000

Tilslag NOK 2 000