Kunst på papir mm

Auksjon tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler 1. desember - 10. desember

Enger, Erling (1899-1990)
Vinterlandskap 1965

Akvarell
Lysmål: 29x42
Signert og datert nede t.h.: EE -65

Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 1 000