Auksjon tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00
Kleiva, Per(1933-2017)
Vår vilje til frihet 1981

Serigrafi
Lysmål: 72,5x55
Signert og datert nede t.h.: Per Kleiva -81

Påtegnet med tittel samme sted.
Nummerert og påtegnet nede t.v.: 102/200. Serigrafi e.t.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Tilslag NOK 3 200