Kunst på papir mm

Auksjon tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler 1. desember - 10. desember

Kleiva, Per (1933-2017)
Vår vilje til frihet 1981

Serigrafi
Lysmål: 72,5x55
Signert og datert nede t.h.: Per Kleiva -81

Påtegnet med tittel samme sted.
Nummerert og påtegnet nede t.v.: 102/200. Serigrafi e.t.

Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 3 200