Kleiva, Per(1933-2017)
Vår vilje til frihet 1981
Serigrafi
Lysmål: 72,5x55
Signert og datert nede t.h.: Per Kleiva -81
Påtegnet med tittel samme sted.
Nummerert og påtegnet nede t.v.: 102/200. Serigrafi e.t.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00
Tilslag NOK 3 200