Kunst på papir mm

Auksjon tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler 1. desember - 10. desember

Kleiva, Per (1933-2017)
Folkevise frå Rauland 1983

Serigrafi
Lysmål: 55,5x54,5
Signert og datert nede t.h.: Per Kleiva -83

Nummerert og påtegnet nede t.v.: 4/100 serigrafi e.t. Påtegnet med tittel nede på midten.

Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Vurdering