Kunst på papir mm

Auksjon tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler 1. desember - 10. desember

Johannessen, Jens (1934-)
Han heter Gud

Litografi
Lysmål: 69,5x49
Signert nede t.h.: Jens Johannessen

Nummerert nede t.v.: 50/180. Hører til mappe med Henrik Ibsens Brand. Wiig 150.

Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 2 000