Kunst på papir mm

Auksjon tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler 1. desember - 10. desember

Johannessen, Jens (1934-)
Jo-Anders

Litografi trykket på middels tykt gulhvitt papir
Arket: 48x64,5
Signert nede t.h.: Jens Johannessen

Nummerert nede t.v.: 83/84. Påtegnet nede t.v.: "Fuge". Påtegnet nede t.h.: "Til Dere alle - Jens".
Wiig 68.

Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 1 500