Kleiva, Per(1933-2017)
Mellem djevelen og det djupe svarte 1986
Serigrafi
Lysmål: 41x48
Signert og datert nede t.h.: Per Kleiva -86
Påtegnet nede t.v.: serigrafi e.t. Påtegnet med tittel nede på midten.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00