Kunst på papir mm

Auksjon tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler 1. desember - 10. desember

Kleiva, Per (1933-2017)
Mellem djevelen og det djupe svarte 1986

Serigrafi
Lysmål: 41x48
Signert og datert nede t.h.: Per Kleiva -86

Påtegnet nede t.v.: serigrafi e.t. Påtegnet med tittel nede på midten.

Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Vurdering