Kunst på papir mm

Auksjon tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler 1. desember - 10. desember

Johannessen, Jens (1934-)
Høst

Litografi
Arket: 65x48 Lysmål: 62x44
Signert nede t.h.: Jens Johannessen.

Påtegnet nede t.v.: "Prøvetrykk. Org lito. Mourlot. Paris 77".
Wiig 25.

Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 2 200