Kunst på papir mm

Auksjon tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler 1. desember - 10. desember

Torsteinson, Torstein (1876-1966)
Fortifikasjonene bd. Victor

Olje på lerret
46x55
Signert og datert på baksiden av lerretet: Torsteinson 1919

Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Vurdering
NOK 10 000–12 000

Tilslag NOK 7 500