Auksjon tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00
Torsteinson, Torstein(1876-1966)
Fortifikasjonene bd. Victor

Olje på lerret
46x55
Signert og datert på baksiden av lerretet: Torsteinson 1919

Vurdering
NOK 10 000–12 000

Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Tilslag NOK 7 500