Engebret, Bjarne(1905-1985)
Fra Kampen 1942
Olje på plate
50x61
Signert og datert nede t.h.: Bjarne Engebret 42
Påtegnet med tittel på baksiden av platen.
Kunstnernes hus, Oslo 1956, kat.nr. ?
Vurdering
NOK 3 000–5 000
Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00
Tilslag NOK 2 000