Auksjon tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00
Engebret, Bjarne(1905-1985)
Fra Kampen 1942

Olje på plate
50x61
Signert og datert nede t.h.: Bjarne Engebret 42

Påtegnet med tittel på baksiden av platen.

Kunstnernes hus, Oslo 1956, kat.nr. ?

Vurdering
NOK 3 000–5 000

Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Tilslag NOK 2 000