Kulturarv - Kunst og kunstgjenstander fra Kaare Berntsens samlinger.

Auksjon onsdag 18. mars 2020 kl 18:00

Strangersalen, Gamle Logen

Hagen, Else (1914-2010)
Pike i interiør

Olje på lerret
118x91
Signert nede t.h.: Else Hagen

Auksjonert onsdag 18. mars 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 40 000–60 000 USD 4 300–6 400 EUR 4 000–6 000

Tilslag NOK 150 000