Kulturarv - Kunst og kunstgjenstander fra Kaare Berntsens samlinger.

Auksjon onsdag 18. mars 2020 kl 18:00

Strangersalen, Gamle Logen

Hagen, Else (1914-2010)
Sydfransk natt

Olje på lerret
90x100
Signert nede t.h.: Else Hagen

Auksjonert onsdag 18. mars 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 40 000–60 000 USD 4 300–6 400 EUR 4 000–6 000

Tilslag NOK 35 000