Hagen, Else(1914-2010)
Sydfransk natt

Olje på lerret
90x100
Signert nede t.h.: Else Hagen

Vurdering
NOK 40 000–60 000USD 4 300–6 400EUR 4 000–6 000

Auksjonert onsdag 18. mars 2020 kl 18:00

Tilslag NOK 35 000