Hagen, Else(1914-2010)
Sydfransk natt
Olje på lerret
90x100
Signert nede t.h.: Else Hagen
Vurdering
NOK 40 000–60 000USD 4 300–6 400EUR 4 000–6 000
Auksjonert onsdag 18. mars 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 35 000
Olje på lerret
90x100
Signert nede t.h.: Else Hagen
Vurdering