Riis, Bendik(1911-1988)
Furuskog
Olje på plate
81x74,5
Signert nede på midten: Bendik Riis
LITTERATUR: Finn Jacob Jacobsen: Herr Kunstmaleren Bendik Riis 1911-1988, Oslo 2011, avbildet s. 391.
Vurdering
NOK 50 000–70 000USD 5 400–7 500EUR 5 000–7 000
Auksjonert onsdag 18. mars 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 125 000