Riis, Bendik(1911-1988)
Furuskog

Olje på plate
81x74,5
Signert nede på midten: Bendik Riis

LITTERATUR: Finn Jacob Jacobsen: Herr Kunstmaleren Bendik Riis 1911-1988, Oslo 2011, avbildet s. 391.

Vurdering
NOK 50 000–70 000USD 5 400–7 500EUR 5 000–7 000

Auksjonert onsdag 18. mars 2020 kl 18:00

Tilslag NOK 125 000