Wold, Roar(1926-2001)
Komposisjon 1962

Olje og collage på plate
61x50
Signert og datert på baksiden av platen: Roar Wold 1962

Vurdering
NOK 30 000–40 000USD 3 200–4 300EUR 3 000–4 000

Auksjonert onsdag 18. mars 2020 kl 18:00

Tilslag NOK 100 000