Kulturarv - Kunst og kunstgjenstander fra Kaare Berntsens samlinger.

Auksjon onsdag 18. mars 2020 kl 18:00

Strangersalen, Gamle Logen

Wold, Roar (1926-2001)
Komposisjon 1962

Olje og collage på plate
61x50
Signert og datert på baksiden av platen: Roar Wold 1962

Auksjonert onsdag 18. mars 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 30 000–40 000 USD 3 200–4 300 EUR 3 000–4 000

Tilslag NOK 100 000