Olje på lerret
65x81
Signert og datert nede t.h.: E Othon Friesz 19
Påtegnet med blyant på baksiden, på blindrammen: "Bd Bas Thière 95" og "gauche face Cheimny"? Det siste noe utydelig.
Proveniens:
Billedhugger Sigri Welhaven Heiberg (1894-1991).
Vurdering
NOK 120 000–150 000USD 11 600–14 600EUR 10 700–13 400