Moderne

Auksjon tirsdag 26. mai 2020 kl 18:00

Våre lokaler, Online-auksjon

Visning 9. - 26. mai.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Kavli, Arne (1878-1970)
Kvinne lesende avis

Olje på lerret
85x75
Signert nede t.h.: A. K.

UTSTILT:

Blomqvist kunsthandel, kat.nr. 103.

Auksjonert tirsdag 26. mai 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 150 000–200 000 USD 14 600–19 400 EUR 13 400–17 900