Kavli, Arne(1878-1970)
Kvinne lesende avis
Olje på lerret
85x75
Signert nede t.h.: A. K.
Blomqvist kunsthandel, kat.nr. 103.
Vurdering
NOK 150 000–200 000USD 14 600–19 400EUR 13 400–17 900
Auksjonert tirsdag 26. mai 2020 kl 18:00
Olje på lerret
85x75
Signert nede t.h.: A. K.
Vurdering