Auksjon tirsdag 26. mai 2020 kl 18:00
Kavli, Arne(1878-1970)
Fra Rønnes

Olje på lerret
80x88
Signert nede t.v.: A- Kavli

Kunstnernes hus, Oslo kat.nr. 45

Vurdering
NOK 60 000–80 000USD 5 800–7 800EUR 5 400–7 200

Auksjonert tirsdag 26. mai 2020 kl 18:00