Moderne

Auksjon tirsdag 26. mai 2020 kl 18:00

Våre lokaler, Online-auksjon

Visning 9. - 26. mai.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Kavli, Arne (1878-1970)
Fra Rønnes

Olje på lerret
80x88
Signert nede t.v.: A- Kavli

UTSTILT:

Kunstnernes hus, Oslo kat.nr. 45

Auksjonert tirsdag 26. mai 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 60 000–80 000 USD 5 800–7 800 EUR 5 400–7 200