Kavli, Arne(1878-1970)
Figurer på svaberg 1916
Olje på lerret
55x56
Signert og datert nede t.v.: A- Kavli. 16
Vurdering
NOK 80 000–100 000USD 7 800–9 700EUR 7 200–9 000
Auksjonert tirsdag 26. mai 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 85 000
Olje på lerret
55x56
Vurdering