Auksjon tirsdag 26. mai 2020 kl 18:00
Kavli, Arne(1878-1970)
Figurer på svaberg 1916

Olje på lerret
55x56
Signert og datert nede t.v.: A- Kavli. 16

Vurdering
NOK 80 000–100 000USD 7 800–9 700EUR 7 200–9 000

Auksjonert tirsdag 26. mai 2020 kl 18:00

Tilslag NOK 85 000