Moderne

Auksjon tirsdag 26. mai 2020 kl 18:00

Våre lokaler, Online-auksjon

Visning 9. - 26. mai.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Kavli, Arne (1878-1970)
Figurer på svaberg 1916

Olje på lerret
55x56
Signert og datert nede t.v.: A- Kavli. 16

Auksjonert tirsdag 26. mai 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 80 000–100 000 USD 7 800–9 700 EUR 7 200–9 000

Tilslag NOK 85 000