Auksjon tirsdag 26. mai 2020 kl 18:00
Ekeland, Arne(1908-1994)
Kvinne og mann ved fabrikk

Olje på lerret
117x78,5
Signert nede t.h.: Ekeland

Vurdering
NOK 150 000–200 000USD 14 600–19 400EUR 13 400–17 900

Auksjonert tirsdag 26. mai 2020 kl 18:00