Katalog
Moderne

Auksjon tirsdag 26. mai 2020 kl 18:00

Våre lokaler, Online-auksjon

Visning 9. - 26. mai.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Kavli, Arne (1878-1970)
To barn 1926

Olje på lerret
81x60
Signert og datert nede t.v.: A- Kavli- 1926

UTSTILT:

Kunstnerforbundet, Oslo 1927, med tittel: "To barn".
Kunstnernes Hus, Oslo mai 1948, kat.nr. 49

Kommer for salg tirsdag 26. mai 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 30 000–50 000 USD 2 900–4 900 EUR 2 700–4 500

Gi forhåndsbud