Moderne

Auksjon tirsdag 26. mai 2020 kl 18:00

Våre lokaler, Online-auksjon

Visning 9. - 26. mai.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Kavli, Arne (1878-1970)
To unge piker 1918

Olje på lerret
118x96
Signert og datert nede t.h.: A- Kavli. 18-

UTSTILT:

Kunstnerforbundet 1958, kat.nr. 27 med tittel: "To unge piker".
Kunstnerforbundet 1963, kat.nr. 25.
Kunstnerforbundet 1968, kat.nr. 50.

Auksjonert tirsdag 26. mai 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 60 000–80 000 USD 5 800–7 800 EUR 5 400–7 200