Katalog
Moderne

Auksjon tirsdag 26. mai 2020 kl 18:00

Våre lokaler, Online-auksjon

Visning 9. - 26. mai.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Fjell, Kai (1907-1989)
Kvinne i hage

Olje på plate
33x24
Signert oppe t.v.: Kai Fjell

Signert og datert på baksiden av platen: Kai Fjell 1952.

Kommer for salg tirsdag 26. mai 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 50 000–70 000 USD 4 900–6 800 EUR 4 500–6 300

Gi forhåndsbud