Moderne

Auksjon tirsdag 26. mai 2020 kl 18:00

Våre lokaler, Online-auksjon

Visning 9. - 26. mai.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Kavli, Arne (1878-1970)
Fra Hankø 1920

Olje på lerret
86x71
Signert og datert nede t.v.: A. Kavli -20

UTSTILT:

Oslo kunstforening 1927.

Auksjonert tirsdag 26. mai 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 120 000–150 000 USD 11 600–14 600 EUR 10 700–13 400