Katalog
Moderne

Auksjon tirsdag 26. mai 2020 kl 18:00

Våre lokaler, Online-auksjon

Visning 9. - 26. mai.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Munch, Edvard (1863-1944)
Gjengangere: Osvald

Litografi trykket i svart på middels tynt gulhvitt papir
Arket: 458x615 mm Motivet: 405x517 mm
Usignert

1920
Woll 651.

Kommer for salg tirsdag 26. mai 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 70 000–90 000 USD 6 800–8 700 EUR 6 300–8 100

Gi forhåndsbud