Klassisk

Auksjon tirsdag 26. mai 2020 kl 18:45

Våre lokaler, Online-auksjon

Visning 9. - 26. mai.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Heyerdahl, Hans (1857-1913)
Pike med dukke

Olje på plate
68x46
Signert oppe t.h.: Heyerdahl

Auksjonert tirsdag 26. mai 2020 kl 18:45

Vurdering
NOK 25 000–30 000 USD 2 400–2 900 EUR 2 200–2 700

Tilslag NOK 29 000