Auksjon tirsdag 26. mai 2020 kl 18:45
Heyerdahl, Hans(1857-1913)
Pike med dukke

Olje på plate
68x46
Signert oppe t.h.: Heyerdahl

Vurdering
NOK 25 000–30 000USD 2 400–2 900EUR 2 200–2 700

Auksjonert tirsdag 26. mai 2020 kl 18:45

Tilslag NOK 29 000