Klassisk

Auksjon tirsdag 26. mai 2020 kl 18:45

Våre lokaler, Online-auksjon

Visning 9. - 26. mai.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Dahl, Hans (1849-1937)
Jente med tine leder geiter

Olje på lerret
93x145
Signert nede t.v.: Hans- Dahl.

Auksjonert tirsdag 26. mai 2020 kl 18:45

Vurdering
NOK 100 000–150 000 USD 9 700–14 600 EUR 9 000–13 400

Tilslag NOK 98 000