Klassisk

Auksjon tirsdag 26. mai 2020 kl 18:45

Våre lokaler, Online-auksjon

Visning 9. - 26. mai.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Diriks, Edvard (1855-1930)
Fra Paris 1883

Olje på lerret
38x58
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: Diriks. Paris 1883.

Auksjonert tirsdag 26. mai 2020 kl 18:45

Vurdering
NOK 30 000–50 000 USD 2 900–4 900 EUR 2 700–4 500

Tilslag NOK 39 000