Klassisk

Auksjon tirsdag 26. mai 2020 kl 18:45

Våre lokaler, Online-auksjon

Visning 9. - 26. mai.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Grønvold, Bernt (1859-1923)
En hvil i gresset 1889

Olje på mahogniplate
23x33
Signert og datert nede t.v.: Bernt Grönvold 1889

Auksjonert tirsdag 26. mai 2020 kl 18:45

Vurdering
NOK 20 000–30 000 USD 1 900–2 900 EUR 1 800–2 700

Tilslag NOK 42 000