Grønvold, Bernt(1859-1923)
En hvil i gresset 1889
Olje på mahogniplate
23x33
Signert og datert nede t.v.: Bernt Grönvold 1889
Vurdering
NOK 20 000–30 000USD 1 900–2 900EUR 1 800–2 700
Auksjonert tirsdag 26. mai 2020 kl 18:45
Tilslag NOK 42 000
Olje på mahogniplate
23x33
Vurdering