Auksjon tirsdag 26. mai 2020 kl 18:45
Grønvold, Bernt(1859-1923)
En hvil i gresset 1889

Olje på mahogniplate
23x33
Signert og datert nede t.v.: Bernt Grönvold 1889

Vurdering
NOK 20 000–30 000USD 1 900–2 900EUR 1 800–2 700

Auksjonert tirsdag 26. mai 2020 kl 18:45

Tilslag NOK 42 000