Normann, Adelsteen(1848-1918)
Fjordlandskap med dampbåt
Olje på plate
49,5x69,5
Signert nede t.v.: A Normann
Vurdering
NOK 30 000–50 000USD 2 900–4 900EUR 2 700–4 500
Auksjonert tirsdag 26. mai 2020 kl 18:45
Tilslag NOK 32 000
Olje på plate
49,5x69,5
Signert nede t.v.: A Normann
Vurdering