Klassisk

Auksjon tirsdag 26. mai 2020 kl 18:45

Våre lokaler, Online-auksjon

Visning 9. - 26. mai.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Krohg, Christian (1852-1925)
Fra en bukt

Olje på lerret
38x45,5
Signert nede t.h.: C Krohg

Auksjonert tirsdag 26. mai 2020 kl 18:45

Vurdering
NOK 30 000–50 000 USD 2 900–4 900 EUR 2 700–4 500

Tilslag NOK 42 000