Auksjon tirsdag 26. mai 2020 kl 18:45
Krohg, Christian(1852-1925)
Fra en bukt

Olje på lerret
38x45,5
Signert nede t.h.: C Krohg

Vurdering
NOK 30 000–50 000USD 2 900–4 900EUR 2 700–4 500

Auksjonert tirsdag 26. mai 2020 kl 18:45

Tilslag NOK 42 000