Bergslien, Nils(1853-1928)
På kirkebenken, Hardanger 1880
Olje på lerret
60x48
Signert, stedsbestemt og datert nede t.v.: Nils Bergslien Hardanger 1880.
Vurdering
NOK 100 000–150 000USD 9 700–14 600EUR 9 000–13 400
Auksjonert tirsdag 26. mai 2020 kl 18:45
Tilslag NOK 90 000