Askevold, Anders(1834-1900)
Fjordabåten kommer 1896
Olje på lerret
53x74
Signert og datert nede t.v.: A: Askevold. Ddf. 1896.
Vurdering
NOK 40 000–60 000USD 3 900–5 800EUR 3 600–5 400
Auksjonert tirsdag 26. mai 2020 kl 18:45
Olje på lerret
53x74
Vurdering