Katalog
Moderne

Auksjon tirsdag 26. mai 2020 kl 18:00

Våre lokaler, Online-auksjon

Visning 9. - 26. mai.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Widerberg, Frans (1934-2017)
Lysende jord

Olje på lerret
146x115
Signert nede t.v.: FW

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen. Påtegnet med andre titler på baksiden, på lerretet: "Jord", og på blindrammen: "Jordkorset" og "Tegn".

UTSTILT:

Kunstnerforbundet, Oslo 1986, kat.nr. 10.

Kommer for salg tirsdag 26. mai 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 200 000–250 000 USD 19 400–24 300 EUR 17 900–22 400

Gi forhåndsbud