Katalog
Moderne

Auksjon tirsdag 26. mai 2020 kl 18:00

Våre lokaler, Online-auksjon

Visning 9. - 26. mai.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Rian, Johs. (1891-1981)
Landsbygate Tanger

Olje på lerret
60,5x50,5
Signert nede t.h.: J Rian

Kommer for salg tirsdag 26. mai 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 120 000–150 000 USD 11 600–14 600 EUR 10 700–13 400

Gi forhåndsbud