Grev Wedels Klassiske

Auksjon torsdag 25. mai 2000 kl 20:00

Gamle Logen Store sal

Frich, Joachim (1810-1858)
Fjordlandskap med høystakker

Olje på papp, oppklebet på plate
35x49
Signert nede t.h.: J Frich

Auksjonert torsdag 25. mai 2000 kl 20:00

Vurdering