Frich, Joachim(1810-1858)
Fjordlandskap med høystakker
Olje på papp, oppklebet på plate
35x49
Signert nede t.h.: J Frich
Vurdering
Auksjonert torsdag 25. mai 2000 kl 20:00
35x49
Signert nede t.h.: J Frich
Vurdering