Grev Wedels Klassiske

Auksjon torsdag 25. mai 2000 kl 20:00

Gamle Logen Store sal

Kielland, Kitty (1843-1914)
Landskap

Olje på lerret
38x83
Signert nede t.h.: Kitty L Kielland

Auksjonert torsdag 25. mai 2000 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 40 000