Kielland, Kitty(1843-1914)
Landskap
Olje på lerret
38x83
Signert nede t.h.: Kitty L Kielland
Vurdering
Auksjonert torsdag 25. mai 2000 kl 20:00
Tilslag NOK 40 000
Olje på lerret
38x83
Vurdering