Auksjon tirsdag 26. mai 2020 kl 18:00
Komposisjon 1988

Olje på lerret
100x100
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 88

Vurdering
NOK 100 000–120 000USD 9 700–11 600EUR 9 000–10 700

Auksjonert tirsdag 26. mai 2020 kl 18:00

Tilslag NOK 90 000