Komposisjon 1988
Olje på lerret
100x100
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 88
Vurdering
NOK 100 000–120 000USD 9 700–11 600EUR 9 000–10 700
Auksjonert tirsdag 26. mai 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 90 000
Olje på lerret
100x100
Vurdering